Witamy na stronach Kabel Service Sp. z o.o.

image-16-1

W ofercie mamy szeroką gamę terminali na taśmie. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy S8 S.R.L. Advanced Engineering Solutions, włoskiego producenta wysokiej jakości certyfikowanych złącz. Dopełnieniem oferty terminali są także aplikatory do ich zaciskania. Mamy dostępną także szeroką gamę wysokiej jakości noży do maszyn produkcyjnych różnych producentów.

Oferujemy również możliwość przebudowy aplikatorów na życzenie Klienta, gdzie wstępną ocenę możemy dokonać na podstawie zdjęć aplikatora oraz informacji, jaki terminal ma być zaciskany.
Serwisujemy również urządzenia do automatycznego wiązania opasek kablowych jak np. urządzenia Hellermann Tyton.

POZNAJ NAS

Mamy duże doświadczenie w branży

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem technicznym oraz produkcyjnym w branży wiązek kablowych, więc procesy te są nam bardzo dobrze znane. Zajmujemy się dostarczaniem komponentów oraz urządzeń niezbędnych do produkcji przewodów oraz wiązek kablowych. Reprezentujemy firmę GLW w Polsce i prowadzimy też serwis maszyn tego producenta. W ofercie mamy także końcówki tulejkowe GLW w wersji luzem i na taśmie posiadające niezbędne certyfikaty. W naszej ofercie znajdują się stanowiskowe maszyny do cięcia, odizolowania i zaciskania firmy GLW. Posiadamy także urządzenia firmy Eurocab do zaciskania złącz IDC oraz ułatwiające montaż przewodów do złącz z zaciskiem sprężynowym, jak np. Wago.
WSPÓŁPRACA

Nasi Partnerzy

GLW GmbH
Steinbeisstr. 2
88353 Kisslegg
Germany

S8 S.R.L. Advanced Engineering Solutions
Via Puotti 81
35010 Villanova di Camposampiero (PD)
Italy

Eurocab S.R.L.
Via Mastroianni 5
40013 Castel Maggiore (BO)
Italy

Lakes Precision Inc.
1900 Epler Court
Three Lakes, WI 54562, USA

RE.MA.S. s.n.c.
via Tommaseo 8
44042 Cento (Ferrara)
Italy

Nasze usługi serwisowe